MAGAZİN GAZETE DERGİ TV | Türkiye'nin En Kolay Okunan Haber Magazin Sitesi

20 Kasım 2018 Salı 01:05
Chrome Kullanıyorsanız:
1.Tarayıcınızın sağ üstündeki, şuna benzeyen düğmeye tıklayın:
2.Options veya Seçenekler yazan kısma tıklayın.
3.Home Page veya Ana sayfa yazan kısma sitemizin adresini yapıştırın ve kaydedin.

Firefox Kullanıyorsanız:
Sitemizin adresinin tamamını seçin ve tutup anasayfa düğmesine sürükleyin.

Anasayfa düğmesi genelde şöyle görünür:

Bize Ulaşın

İMTİYAZ SAHİBİ
MGD Haber ve Filmcilik

GENEL YAYIN YÖNETMENİ 
Cenk YENGİLOĞLU cenk@mgdtv.com

YAYIN KOORDİNATÖRÜ
Alina ÖZDEN  alina@mgdtv.com

HABER SORUMLUSU
Emre KARAŞİN  emre@mgdtv.com

KREATİF DİREKTÖR 
Cenk YENGİLOĞLU cenk@mgdtv.com

EDİTÖRLER
Çisel YÖNER cisel@mgdtv.com
Yeliz AYDEMİR yeliz@mgdtv.com
Mert GÜNER mert@mgdtv.com
Melisa ENDERLİ melisa@mgdtv.com

İLETİŞİM
Kore Şehitleri Cad.   
Zincirlikuyu / İstanbul - TÜRKİYE

T: +90 (532) 207 41 66
 

 

Reklam

REKLAM MGDTV DE İZLENİR...

Türkiye'nin en kolay okunan haber sitesi olarak siz okuyucularımıza daima güvenilir ve objektif yayıncılık anlayışımızla hizmet vermekteyiz.
En güncel ekonomi haberleri, borsa durumu, finans, en yeni spor, sanat ve tarafsız siyaset haberlerine günlük olarak ulaşabileceğiniz geniş bir platform. Sıkılmadan okuyabileceğiniz, renkli görselleri ile, detaylı ancak bir o kadarda kısa ve öz yazılan içerikleriyle haber magazin Mgd Tv hizmetinizde.