MAGAZİN GAZETE DERGİ TV | Türkiye'nin En Kolay Okunan Haber Magazin Sitesi

17 Nisan 2021 Cumartesi 14:16
Chrome Kullanıyorsanız:
1.Tarayıcınızın sağ üstündeki, şuna benzeyen düğmeye tıklayın:
2.Options veya Seçenekler yazan kısma tıklayın.
3.Home Page veya Ana sayfa yazan kısma sitemizin adresini yapıştırın ve kaydedin.

Firefox Kullanıyorsanız:
Sitemizin adresinin tamamını seçin ve tutup anasayfa düğmesine sürükleyin.

Anasayfa düğmesi genelde şöyle görünür:

Bize Ulaşın

İMTİYAZ SAHİBİ
Sektorale Zeitschriften Gruppe

GENEL YAYIN YÖNETMENİ 
Cenk YENGİLOĞLU cenk@mgdtv.com

YAYIN KOORDİNATÖRÜ
Devrim AKÇADAĞ  devrim@mgdtv.com

HABER SORUMLUSU
Emre KARAŞİN  emre@mgdtv.com

KREATİF DİREKTÖR 
Mehtap FRIEDRICH HAKAN mehtap@mgdtv.com

EDİTÖRLER
Cenk YENGİLOĞLU cenk@mgdtv.com
Mehtap FRIEDRICH HAKAN mehtap@mgdtv.com
Devrim AKÇADAĞ devrim@mgdtv.com
Selim SANVERİR selim@mgdtv.com
Harun TEK harun@mgdtv.com

İLETİŞİM
Storkower St. 115A 
10407 Berlin

T: +49 (178) 373 07 40

 

Reklam

REKLAM MGDTV DE İZLENİR...

Türkiye'nin en kolay okunan haber sitesi olarak siz okuyucularımıza daima güvenilir ve objektif yayıncılık anlayışımızla hizmet vermekteyiz.
En güncel ekonomi haberleri, borsa durumu, finans, en yeni spor, sanat ve tarafsız siyaset haberlerine günlük olarak ulaşabileceğiniz geniş bir platform. Sıkılmadan okuyabileceğiniz, renkli görselleri ile, detaylı ancak bir o kadarda kısa ve öz yazılan içerikleriyle haber magazin Mgd Tv hizmetinizde.